Uchwyt na telefon samochodowy sklep Pyrzyce

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Pyrzyce

22 października 2020 0 przez sex Masterka

Często wykorzystujesz z nawigacji podczas podróży zaś nie raz daje Ci się wyjeżdżać na większe dystanse? Szukasz wysokiej klasie gadżetu, który ułatwi Ci utrzymać swoją nawigację, bądź telefon komórkowy w przytulnym miejscu, pozostając także w rozmiarze Twojego wzroku oraz ręki? Wystaw na międzynarodowy i nowy Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100, który zapewni Ci komfort i wygodę w trakcie trasy.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Chociwel

 

zamów kuriera Expres poczta

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 to wykonany z najczystszej klasie materiałów gadżet, który określony jest do zamocowania na nim urządzenia elektronicznego. Z przeznaczeniem możesz czerpać z niego z częścią modeli smartfonów, jak, i nawigacji. Dzięki temu uchwytowi dasz sobie komfort i wygodę podczas jazdy, a swój telefon będziesz posiadać zawsze pod ręką, i w terenie wzroku. Artykuł ten zapewni Twojemu urządzeniu maksymalny poziom stabilności, który stanie zachowany nawet podczas bardzo wyboistych dróg, sprawiając, iż nie będzie ono zmieniać pozycji ani toczyć się bądź wypadać. Obrotowa głowica gadżetu pozwala Ci przekręcanie telefonu w kierunku 360 stopni w właściwie wszystkiej płaszczyźnie, oraz że żyć stosowana także w formacie, jak zaś w pionie.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Chociwel

Ważne cechy gadżetu – dlaczego warto się w niego wyposażyć?
Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 jest DOKŁADNY, oznacza to, że z przeznaczeniem możesz korzystać za jego uwagą różnych urządzeń mobilnych. Poświęcony jest do ekranów o przekątnej do 6,5 cala, dlatego z łatwością dopasujesz do niego własny telefon bądź nawigację.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI tego towaru jest nadzwyczaj precyzyjna a zapewnij błyskawiczna. Gdy je zamontować? Wystarczy, że dasz uchwyt do szyby za pomocą dociśnięcia przyssawki, a wtedy zablokujesz go kliknięciem. Telefon lub nawigację umieścisz w uchwycie za pomocą rozstawu ramion, które automatycznie dopasują się do rozmiarów Twojego urządzenia. Rozstaw ramion wynosi od 5,5 do 8,5 cm.

Kolejnym atutem tego specjalnego uchwytu do urządzeń elektrycznych jest KOMFORT UŻYTKOWANIA, jaki z niego wychodzi. Swój telefon na gadżecie możesz korzystać także w formacie, jak zaś w pionie, a co równie ważne, możesz też swobodnie kontrolować jego nachylenie, dzięki czemu ustawisz swoje danie tak, by stanowiło więc jak najwygodniejsze dla Ciebie.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Chociwel

Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 zapewni Twojemu urządzeniu BEZPIECZEŃSTWO i STABILNOŚĆ, sprawiając, iż będzie ono w sumy bezpieczne podczas jazdy, co stanowi bez wątpienia bardzo podstawowym elementem. Z łatwością możesz korzystać podłączonego do uchwytu urządzenia, oraz stosować z całych jego prac, nie musząc tym jednym rozpraszać się podczas jazdy. Twój telefon pozostanie i w sumy zabezpieczony przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami, które mogą stanowić podstawą wyboistych i krętych dróg.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Chociwel

KLASYCZNY DESIGN produktu sprawia ponadto, że Uchwyt samochodowy na szybę telefon Forever CH-100 pasuje do właściwie wszystkiego wnętrza samochodu oraz z stabilnością będzie tak wyglądał również w Twoim pojeździe. Zaprojektowany został tak, aby wyglądać modernistycznie a również stylowo, zachowując przy tym maksimum działania i drogą klasę.

Uchwyt na telefon samochodowy sklep Chociwel

zobacz również Uchwyt samochodowy na szybę na telefon Forever CH-100