Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

10 marca 2020 0 przez sex Masterka

NTM jest chorobą na tyle bliską i krępującą, że każda dotknięta nią kobieta pragnie nie dopuścić do ostatniego, aby problem ujrzał światło dzienne. Komfort, swobodę i wspaniałą ochronę gwarantują dobrze dopasowane produkty chłonne, jak np. wkładki, bielizna chłonna czy pieluchomajtki dla dorosłych. Gdy po nie sięgnąć a jako poprawnie dobrać?

 

Nietrzymanie moczu – jak można zobaczyć dolegliwość?

O nietrzymaniu moczu mówimy wtedy, gdy przylega do mimowolnej mikcji, tzn. od indywidualnego z nas wypływu moczu. Nasilenie problemu prawdopodobnie żyć znacznie różne – od kropelkowego upuszczania moczu, po całkowite opróżnienie pęcherza moczowego. Jednorazowy incydent tego standardu nie musi też o niczym świadczyć. NTM może tworzyć charakter czasowy i dotyczyć np. z zapalenia pęcherza moczowego, przyjęcia leków moczopędnych czy spożycia alkoholu.

Kiedy jednak sytuacja przenosi się, należy udać się do specjalisty w projekcie określenia przyczyny problemu. NTM nie jest bowiem chorobą tąż w sobie, ale objawem. Trzeba też skorzystać dopiero po produkty chłonne, które – mimo problemu, jaki wystąpił – pozwolą zachować komfort i sytuacja mieszkania na wielkim poziomie.

Pieluchomajtki dla doświadczonych a indywidualne materiały chłonne w akcji z NTM

Pieluchomajtki dla dorosłych to materiał, który kierowany jest kobietom zmagającym się z możliwym, wielkim a bardzo wielkim stopniem nietrzymania moczu. W praktyce oznacza to, że prawie w zespole nie są w kształcie zapanować nad swoim pęcherzem. Pieluchomajtki są bardzo chłonne, więc z powodzeniem ważna je stosować nie wyłącznie na dzień, lecz i na noc. Sprawdzą się dobrze w przypadku osób starych i stojących. Właściwie dopasowane, nie tylko zapewnią ochronę przed przeciekaniem i ciężkim zapachem, ale pozwolą poczuć się świeżo i komfortowo.

W przypadku mniejszego natężenia dolegliwości można wziąć po drugie produkty chłonne, jak np. wkładki, podpaski urologiczne, bielizna chłonna. Stanowią one dedykowane zarówno kobietom, kiedy i panom (ich kształt pozwala przystosować się do bielizny i anatomii ciała). Stanowią toż artykuły bardzo dyskretne, nieodznaczające się pod odzieżą. Stanowią pomoc w przypadku kropelkowego i łatwego NTM (wkładki, podpaski), po mały i trudny (bielizna). Duży wybór produktów chłonnych w bezpośredniej kolekcji posiada TENA.

Nowe produkty

W przypadku wystąpienia problemu nietrzymania moczu warto zabezpieczyć się nie tylko za pomocą pieluchomajtek, bielizny czy wkładek. Możemy dostarczyć sobie lub naszym znajomym zmagającym się z NTM dodatkową pomoc w ról specjalistycznych pokrowców na łóżka i krzesła. Dzięki nim wprost na co dzień zadbać o prostotę i zabezpieczyć meble.

Ponadto warto zadbać o słabą i chętną do podrażnień skórę okolic intymnych, stosując kremy ochronne z cynkiem lub gliceryną. Trzeba dbać o tym, że dużo zapobiegać, niż leczyć. Jeśli bowiem dotrze do otarć, podrażnienia lub co gorsza do wzroście stanu zapalnego, niezwykle trudno leczyć skórę w obecnym delikatnym obszarze.

NTM – postępowanie

Gdy szybko zostało nadmienione, jeśli NTM stawanie się faktem, należy udać się do specjalisty w charakterze ustalenia przyczyny i podjęcia kroków przechodzących na charakteru jej wyeliminowanie. Jednocześnie i warto przedstawić w bycie kilka dużych zmian.

Przylegają do nich m.in. zmniejszenie wagi ciała, jeśli jest problem otyłości czy nadwagi, rezygnacja z gazu oraz kofeiny lub przynajmniej znaczne uszczuplenie ich wierzenia, wdrożenie aktywności fizycznej (na ile istnieje obecne dodatkowe zgodnie ze stanem zdrowia). Drogie jest również podjęcie ćwiczeń mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. To akurat one ograniczają cewkę moczową oraz więc ich ćwiczeniem jest jej wiązanie, aby nie wchodziło do mimowolnego wypływu moczu.

Nietrzymanie Moczu – Kiedy Sięgnąć Po Profesjonalne Produkty Chłonne?