Najskuteczniejsze sposoby na powiększanie ust!

Najskuteczniejsze sposoby na powiększanie ust!

9 marca 2020 0 przez sex Masterka

Najlepsze style na powiększanie ust! O dużych ustach marzy każda osoba. Że nie wszystkie natura obdarzyła tak soczystymi i wszystkimi ustami, jakimi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego też szukamy sposobów, aby uwypuklić to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To znacznie lepsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to akurat doskonale znane każdym zabiegi pozwalające zachować jasny i właściwy wygląd. To dzięki niej umiemy „zatrzymać czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo same naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Oraz w przypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej przedstawia się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w zabiegach na powiększanie ust dawanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii plastycznej istnieje wtedy, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten idzie w normalny sposób wymodelować usta i wiele je wypełnić, przez co poprawie idzie nie lecz ich stan czy wielkość, ale również koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust oraz ich stron. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie piszący w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat oferowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu obniża się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro naprawdę się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga opcja na powiększenie ust, która jeszcze polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym jednocześnie jednak efekty oczywiste są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Więc jeżeli pragnie Obecni na krótkim efekcie, kwas hialuronowy robi się być genialniejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest własny tłuszcz pacjentki albo te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg zalicza się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli chodzi o powiększanie ust. Co dużo, sposoby te dochodzą jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!